HoBBy meu

Voua ce va place sa faceti ?
Locked
Andree

HoBBy meu

Post by Andree »

Sa fac gimnastica,sa alerg in fiecare dimineata prin park,si sa mai intru pe cs cand pot :X
vyermee
Newbie
Newbie
Posts: 120
Joined: Sat Jul 16, 2011 17:02
Nume Real: Andrei
Location: Tulcea
Contact:

Re: HoBBy meu

Post by vyermee »

faci muschi la degete in cs :)) si eu fac sala de 2 ani pentru forta si intretinere personala :P
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: HoBBy meu

Post by WoLvA »

alergi in fiecare dimineata prin parc ??? :-t si cand afara sunt -10 C .. brrrrrrrr
Image
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: HoBBy meu

Post by [KTK]LaCrImA »

ii place sa alerge dupa baieti , la -10 nu prea gasesti baieti prin parc:P
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Andree

Re: HoBBy meu

Post by Andree »

Nu alerg dupa nici un baiat,nu este nevoie ,iei alearga dupa mine=)) :>
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: HoBBy meu

Post by mycroic3 »

pacat ca nus tai in sibiu ca te fugaream eu :))
Andree

Re: HoBBy meu

Post by Andree »

Hmm poi nu cred ca fugeai prea mult ca dupa 2-3km te lasai batut=))
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: HoBBy meu

Post by mycroic3 »

acum am carnet ^^ fur bmw-ul lu tata si il forjez de-l ia drecu pana te prind :X
Andree

Re: HoBBy meu

Post by Andree »

=)) nu trisa=))
vyermee
Newbie
Newbie
Posts: 120
Joined: Sat Jul 16, 2011 17:02
Nume Real: Andrei
Location: Tulcea
Contact:

Re: HoBBy meu

Post by vyermee »

cum zice cnv de carnet toti ziceti ca aveti masini puternice si le forjati :) aveti grija ca sofatul nu e usor nu tii doar de volan ... nu cred ca ati tratit ce am trait eu .. la 4 accidente 3 medii si 1 fatal ca mi-am pierdut fratele(nu eram eu soferul si varu meu care pe atunci avea 19 ani proaspat cu carnet) ... + o operatie sa'mi revin :) Asa ca nu va dati voi mari soferi cand va vedeti cu carnetul in mana :) sunteti defapt niste mucosi (scuze de limbaj dar asa este) pun un pariu cu tine mycroic3 ca tu la volan si eu daca iti fac niste tampenii prin trafic te blochezi :) dar pacat ca nu suntem din acelasi oras... in fine , sfatul meu ... fiti cu ochii in 6 nu in 4 :) mai ales in vremurile noastre .. nu e zi sa nu fie o stire cu accident provocat de tineret :)
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: HoBBy meu

Post by mycroic3 »

fra' eu nu am dau mare :) clar sunt incepator si este logic sa ma pierd am zis si eu asa numa de dragul conversatiei de a o face amuzanta :) stai linistit ca si eu vad o gramada de accidente la tv si multe altele si nu sunt chair asa :)) era doar o expresie care imi palce sa o folosesc :)
Last edited by WoLvA on Thu Feb 16, 2012 22:37, edited 1 time in total.
Reason: ajunge daca scrii o singura data
Andree

Re: HoBBy meu

Post by Andree »

vyerme nu fi si tu asa dur cu el,e si el fericit ca are carnet
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: HoBBy meu

Post by TiTex »

... closed

propun sa va deschideti un topic unde sa discutati despre "de toate" pentru ca oricum vad ca nu puteti sa va tineti de subiectul topicului.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Locked