Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Discutii generale, viata de zi cu zi, orice subiect care nu are un forum separat
Post Reply
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Pixar »

Seara stimati colegi,admini, moderatori, administratori, jucatori domnisoare si domni si nu in ultimul rand betivani:)

Ce ziceti, mai facem o iesire? Au fost mai multi care m-au intrebat daca mai facem o iesire in oras la o bautura inainte ca acest an sa se incheie.

Eu as vrea, daca si voi ati vrea, va astept cu idei, cand si unde. Pentru mine ar fi cel mai ok Vinerea aceasta, putin inainte de sarbatori, inainte de Craciun si Revelion cand multi suntem plecati.

Desigur ora si locul se stabileste ca in orice democratie de comun acord, cu o majoritate de jumate +1 care se anunta dornici sa iasa la o vorba si o bere. Data trecuta am fost destui de multi, eu sper ca de data aceasta sa ne putem aduna si mai multi.

Eu chiar m-am simtit bine, si desi nu cunosteam pe toti, zic eu a fost o seara faina si reusita. Asa si cineva :) poate returna flanela la cineva/


In topicul vechi multi au mai intrebat daca se face inca o iesire anul asta. Pai depinde doar de noi, hai sa mai facem unul. Cine are de gangd are timp sa se anunte timp de aproape 5 zile.

Oricati om fi, tot bine ar fi, numai bine tuturor, si cu care nu o sa ne intalnim va urez Sarbatori Fericite, si un An Nou fericit:)


PS: In threadu trecut am spus, daca mai iesim, ar fi corect sa alegem un local din Centru, pentru ca cei din Baciu, Manastur, au venit de mai multe ori in Marasti, de data asta sper ca sa fim cu totii care stam in Marasti mai rezonabili si sa ne inclinam spre o locatie din mijlocul orasului:)


Va astept cu idei si sugestii, cu cat mai multi cu atat mai bine:D
Image
Ioana
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 141
Joined: Sat May 11, 2013 03:37
Nume Real: Ioana
Location: Cluj

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Ioana »

Daca pot, eu am sa vin :D
Freak
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 711
Joined: Fri Jun 26, 2009 17:28
Contact:

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Freak »

Bem bere? Count me in.
Deyutzzzu
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 112
Joined: Tue Apr 15, 2014 13:16
Nume Real: Andrei
Location: Cluj Napoca

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Deyutzzzu »

Daca e sa iesim am sa fiu prezent din nou. :-bd Pentru mine locatia nu e o problema...unde vrea majoritatea. Sper sa ne adunam si mai multi. Buna treaba Pixi, acum sa vedem daca se aduna lumea. :)
Deyutzzzu
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 112
Joined: Tue Apr 15, 2014 13:16
Nume Real: Andrei
Location: Cluj Napoca

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Deyutzzzu »

Vizualizari cam sunt , dar se pare ca nu se prea anunta lumea. Haideti sa incheiam anul cu o iesire cei care puteti. Propuneti fiecare o data/ora sa vedem daca reusim ceva. :)
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by SAAB »

:)) ok.
Vineri, 19 dec 2014, Bucuresti, Golden Tulip Resort, top floor.

Uitasem ora... oricand dupa 22:30
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Deyutzzzu
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 112
Joined: Tue Apr 15, 2014 13:16
Nume Real: Andrei
Location: Cluj Napoca

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Deyutzzzu »

E buna alegerea Saab :)) daca ar fi cu cine si acolo as veni :))
Ioana
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 141
Joined: Sat May 11, 2013 03:37
Nume Real: Ioana
Location: Cluj

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Ioana »

eu zic sa fie vineri (19.12.14) seara :)
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by WoLvA »

eu lucrez non stop. data trecuta am intarziat. cred ca si de data asta o sa fie la fel :( , asta daca o sa iesim .
Image
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by TiTex »

trebuie sa mearga cineva si din astia cu sacou rosu sa ne reprezinte ca daca nu ne barfesc astia si o sa sughit toata noaptea
Flo nu merge , eu nu merg , ariciu nu merge , icsu se face ca ploua ca de obicei ... deci mai ramai tu
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
Pixar
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 759
Joined: Fri May 15, 2009 18:38

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by Pixar »

Din pacate eu am o veste proasta, si nu-mi place sa ma apuc de ceva si sa nu-l termin.
Dar se pare ca 99% o sa fiu trimis in delegatie in weekendul meu liber, adica acesta, si nu voi fi in Cluj. Nustiu inca exact daca voi pleca Joi, si daca apucam sa ne terminam treaba pana Vineri. Sau cel putin eu daca apuc sa termin ce am de facut pana Vineri seara, sa ajung inapoi. Depind de multe variabile ce nu tin de mine.

E vorba sa facem invertarul Anual care normal se face in Ianuarie...Dar firma la care lucrez a sesizat lipsuri mari de tot la un magazin si am fost alesi 6 oameni din diferite orase sa facem inventarul la un super store.

Deci weekendul meu sa dus pe pwla sincer, cel putin pe hartie asa pare.


Mie mi-ar place sa iesiti chiar daca eu nu o sa pot fi prezent in acest weekend.

In fine, este ceva ce nu aveam cum sa calculez, deci nu am ce face decat ca votul meu sa fie, in asa fel incat sa se tina iesirea intre craciun si revelion.
Image
ScarFace
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 137
Joined: Thu Dec 29, 2011 22:56
Nume Real: Flaviu

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by ScarFace »

Anunta-ne Pixare daca nu te trimit in delegatie :)
fpz0r
Administrator
Administrator
Posts: 741
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Flo
Location: aici

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by fpz0r »

Error 404
Image
SAAB
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 516
Joined: Thu Mar 12, 2009 22:23
Nume Real: Cristian
Location: Ici....colo....

Re: Ahoi Ahoi.Ne aduce mosu inca o iesire IG?

Post by SAAB »

Hai ca v-ati dezumflat! :))
Beau cate o Busuioaca de Bohotin de la Crama Basilescu ptr fiecare diseara! :))

Si ceva de voie buna....

:D
Sa nu gandesti.
Daca gandesti, sa nu spui.
Daca spui, sa nu scrii.
Daca scrii, sa nu semnezi,
Iar daca semnezi, sa...nu te miri!
Post Reply