Chelsea - Steaua

Discutii cu si despre orice sport
Post Reply
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Chelsea - Steaua

Post by mycroic3 »

momentan ii 1-1 la pauza, (1-0) pt steaua in tur...ce parere aveti? eu zic ca vor avea viata grea steaua, repriza a 2-a...sincer as vrea sa intre filip in locul lui Pintili, ca ii numa de umplutura baiatu ala :| chiar nu vad ce legatura are cu fotbalul :)))
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Re: Chelsea - Steaua

Post by TiTex »

2-1 momentan , chiar daca nu sunt stelist absolut deloc sper totusi sa reziste steaua pentru ca nu-mi place de chelsea

-- Editat --

to late , deja i-au caftit ... 3-1 , naspa
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
cOnvIcT
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 396
Joined: Mon Nov 29, 2010 13:54
Nume Real: Nelu
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Chelsea - Steaua

Post by cOnvIcT »

Pacat !
Au facut o figura frumoasa impotriva campinoanei Europei, care are jucatori cu o valoare mai mare decat tot campionatul romanesc !
Felicitari Stelei pentru sezonul asta !
mycroic3
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 705
Joined: Wed Dec 08, 2010 00:39
Nume Real: Dan
Location: Sibiu

Re: Chelsea - Steaua

Post by mycroic3 »

macar sau straduit si ei...se putea si mai bine...asta e... Fortza STEAUA!!!!
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Chelsea - Steaua

Post by Killaflo »

Nu m-am gandit ca vor juca pe atac Steaua, dar au fost 4-5 greseli majore ( golu lui J Terry nemarcat de Tanase) Chelsea are "BULANUL" cand se balbaie o minge prin careu asa a castigat si editia de anul trecu a UCL (UEFA CHAMPIONS LEAGUE) putem da exemple si de Internationale cum e Italia.
La primul gol apartinand londoneziilor pot spune ca a fost mare bulan , putea mingea sa mearga spre dreapta in corner.
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Chelsea - Steaua

Post by [KTK]LaCrImA »

Nici eu nu sunt stelist dar tin sa ii felicit pe stelisti si pe fanii care erau acolo si i-au sustinut fara sa aduca injuiri la adresa altor echipe . M-a deranjat comentariile lui Dumitru Dragomir care a fost complet deplasate si m-a facut sa imi intaresc parerea referitoare la ''Nu imi e rusine ca sunt roman , imi e rusine ca sunt altii romani''.
Felicitari ''Steaua'' pentru peformanta reusita si speram ca anu asta sa avem mai multe echipe acolo sus.



Claudiu daca imi vei da o definitie a bulanului te voi crede.Adica daca omu a fost acolo e bulan , daca nu e ,nu e bulan ? sau cum merge treaba asta??? A fost alegerea lui sa fie acolo , a fost doar omul potrivit la locul potrivit . Nu va inteleg pe astia care folositi termenu de noroc ca sa va resemnati.....
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Chelsea - Steaua

Post by Killaflo »

Bulanul la primul gol m-am referit , golul lui Juan Mata a fost pur si simplu bulan pentru ca a ricosat din picioarele lui Tataruseanu in bara gol (daca se ruga Jiji mai mult ) poate nu era =))
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Ch0mpeR

Re: Chelsea - Steaua

Post by Ch0mpeR »

ce frumos era sa bata steaua... ~X( :ilogiclove:
[KTK]LaCrImA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 423
Joined: Fri Oct 09, 2009 12:39
Nume Real: Vali

Re: Chelsea - Steaua

Post by [KTK]LaCrImA »

Ch0mpeR ti-am dat pro atunci iti voi da si cand o vei redeschide (din alte motive) incearca sa faci posturi unde e nevoie (iar daca gresesc imi cer scz) e adevarrat ca la momentul actul sunt putine teme unde ai putea face activitate
“Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam.”


Si eu as fi vrut sa ma inteleg cu ei, dar nu intelegerea ca de la stapan la sluga ci intelegerea intre oameni care se pretuiesc. O sa ii invatam ... sa ne pretuiasca!
Post Reply