Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Discutii cu si despre orice sport
Post Reply
TiTex
Administrator
Administrator
Posts: 2696
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Alex
Location: C:\
Contact:

Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Post by TiTex »

Cam slabi, dar au avut noroc ca toate celelalte echipe au jucat si mai slab ... asa ca felicitari, nu prea ma bucur pentru cfr pentru ca eu sunt suporter "U" Cj de mic copil dar ma bucur pentru Cluj ... pentru ca pana la urma se va auzi in europa atat cat vor juca in UCL si numele orasului din care e cfr.
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel

Reguli pe Scurt | Arata Continutul
1.Inainte de a deschide un topic nou, folosete "cautarea" sa vezi daca ce vrei sa postezi nu s-a discutat deja
2.Cand deschideti un topic nou asigurati-va ca postati unde trebuie!
3.Folositi titluri descriptive pentru topic! NU puneti "Sal , Click Aici, Intrati va rog" sau alte titluri monosilabice fara sens
4.Nu faceti spam... adica sa postati in toate topicele doar sa va aflati in treaba!
5.Fara prea mult "OFF TOPIC"!
6.Nu jigniti alti utilizatori prin posturile pe care le faceti!
7.Folositi un limbaj decent, cat mai corect gramatical ca lumea sa poata sa inteleaga ce vreti
8.Nu faceti pe moderatorii daca nu sunteti!

Utile & Informatii | Arata Continutul


Nu imi trimiteti mesaj privat doar daca aveti ceva personal de discutat cu mine!

Upload Imagini: ImageHosting | ImageShack
Upload Fisiere: MediaFire | MegaUpload

Cititi regulile forumului!!! | Reguli Counter-Strike | Anunturi Importante | Cum folosim BBcode (butoanele) de pe forum
NeoVirus

Re: Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Post by NeoVirus »

CFR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Ai dreptate, mai mult au avut noroc, dar tot au fost mai buni ca restul. Asa ca bravo lor si succes in continuare!!! Spre mai bine!!!!!!!!!!!!!!!!!
WoLvA
Administrator
Administrator
Posts: 1562
Joined: Sat May 19, 2007 00:00
Nume Real: Lory

Re: Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Post by WoLvA »

Fortza CFR . nu am treaba cu fotbalul , nu ma uit la meciuri numai la rezultate :)) . Sper sa faca mai multe in UCL .
Image
Killaflo
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 1397
Joined: Fri Jun 11, 2010 19:26
Nume Real: Claudiu

Re: Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Post by Killaflo »

Ma bucur pt. ei nu prea tin cu nicio echipa din Romania doar in UCL bafta le urez
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
vladm

Re: Cfr Cj castiga titlul de campioni ai romaniei la fotbal

Post by vladm »

Eu nu-i suport pe cei de la CFR, dar in cupele europene sper sa aduca puncte romaniei si sa se califice in grupele UCL.
Post Reply