Steam On!

Sugestii sau reclamatii in legatura cu forumul/siteul nostru
Shiro
Administrator
Administrator
Posts: 519
Joined: Fri Dec 28, 2007 01:00
Nume Real: Shiro
Location: Cluj-Napoca, Romania
Contact:

Re: Steam On!

Post by Shiro »

NU este OK! De ce? Pt. ca Playerii Non-Steam de duzina ne fac momentan serveru. Fara ei ne-am juca bambilici intre noi. In momentul activarii Steam Only, ne luam la reverede de la serile arhipline si fraguri cu nemiluita. De aceea avem 32 de admini "Activi" ! Sa avem tot timpu admini pe server si sa isi faca treaba!
Abisus
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 42
Joined: Thu Dec 05, 2013 17:36
Nume Real: Vlad
Location: Cluj
Contact:

Re: Steam On!

Post by Abisus »

Shiro are dreptate, am vazut cateva servare foarte bune care au disparut. Motivul este "steam only"...pace
matachemacelaru
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 103
Joined: Sat Jul 02, 2011 14:47

Re: Steam On!

Post by matachemacelaru »

Nu o sa se intample niciodata asta, decat daca va deveni cs gratuit la steam.
Stau si ma gandesc cum printre cei care au ceva de comentat sunt si persoane care acum ceva timp, cand au inceput sa intre pe IG puneau si ei la randul lor intrebari de tipul :n00b: .
Acum ca s-a terminat boostul (cred) am intrat pe srv 1 eram fix 5 jucatori pe snow.... despre ce vorbim atunci? inafara de mine nu era nici unul dintre ei steam-on
Adevarul e ca cs 1.6 pierde teren, nu mai e la moda, acum avem console si alte jocuri cu toate satanele, facem magii si devenim paladini lvl 80. cred ca ar fi o mutare gresita pt srv ca sa se faca srv steam-on
Abisus
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 42
Joined: Thu Dec 05, 2013 17:36
Nume Real: Vlad
Location: Cluj
Contact:

Re: Steam On!

Post by Abisus »

Este si normal sa piarda jucatori, probabil nu se astepta nimeni sa prinda cs-ul asa de bine. Ieri eram pe servar cu Lacrima si mai un steam, iar in total erau 6-7 jucatori si pe servarul de war se statea la coada, gen 14 jucatori....pace
Post Reply